KBE 76 Je špičkový výkon

Plastové okná

snmka-obrazovky-2017-05-08-o12.00.25.jpg

Fantastická zvuková izolácia

Pribúdajúca doprava, viac priemyselných zón – prostredie je stále hlučnejšie. S KBE 76 vymknete zničujúci hluk jednoducho von. Inovatívna technológia tesnení a zasklenie izolujúce hluk vám ponúkajú riešenie. Budete bývať pokojnejšie a žiť uvoľnenejšie. Užívajte si s KBE 76 tento dobrý pocit z bývania.

Presvedčivá ochrana: KBE 76

Individuálne riešenia, rýchly servis dodávok, technické inovácie – KBE ruči za maximálny výkon. V priebehu niekoľkých rokov sa firma dostala u plastových okien na svetovú špičku. Aby si upevnila a vybudovala túto vedúcu úlohu, investuje KBE neustále do moderných výrobných zariadení, do výskumu a vývoja ako aj inteligentnej logistiky.Zvláštnej dynamiky sa od KBE dočkáme s najnovšou generáciou profilov: KBE 76. Najnovší systém spája najlepšie vlastnosti presne tak, ako si to stavebníci, architekti a projektanti dnes želajú: optimálnu tepelnú izoláciu, priestor pre veľké okenné plochy, elegantný design. KBE 76 si získava výkonom.
acr4834205125056-18386219.png

Silná ochrana proti vlámaniu

Je preukázané: opatrenia proti vlámaniuu okien a dverí odstrašujú vlámačov, pretože by pri zdĺhavom pokuse o vlámanie mohli byť odhalení.Z toho dôvodu ponúka KBE 76 veľa možností na ochranu vašich okien, balkónových a terasových dverí proti vlámaniu.
Inovatívny systém sa perfektne hodí pre kovanie zabraňujúce vlámaniu a bezpečnostné sklá.

Optimálna kvalita života KBE 76

Image

ONLINE KATALÓG

PDF KATALÓG

Zaujíma Vás či je možné osadiť naše okná a dvere do Vášho domu? Zalistujte v našich katalógoch a oboznámte sa s podrobnými technickými údajmi našich výrobkov!

Hladať